Łukasz o Justynie:

Muszę się do tego otwarcie przyznać, ale jest osobą bardziej szaloną i chaotyczną w naszym związku. Sto pomysłów na minutę i czasami po prostu trzeba sprowadzać ją za nogę na ziemię 🙂 Zdecydowanie jest najsłodszą osobą jaką znam- pochłania całą tabliczkę czekolady Milki w 5 minut. Żyje w zgodzie z naturą, dlatego bardzo lubi spacery. Uwielbia zwierzęta, pająka potrafi za nogę wynieść z mieszkania, aby nie zrobić mu krzywdy.

fotografia ślubna Białystok

Justyna o Łukaszu:

To zdecydowanie spokojniejsza i bardziej poukładana osoba ode mnie. Jest bardzo sumienny i dokładny. Jak już podejmie się jakiejś pracy, musi ją wykonać idealnie. Uwielbia spać i nie znosi dźwięku porannego budzika. Świat kulinarny nie jest dla niego abstrakcją. Świetnie gotuje i tym bardzo punktuje u swojej żony. Ma jeden minus – nie lubi słodyczy (co do tej pory nie mieści się w mojej głowie).

fotografia ślubna Białystok

Uzupełniamy się pod każdym możliwym względem. Nie narzekamy na nudę i nadmiar wolnego czasu. Mamy do siebie ogromne zaufanie. Łączy nas również podobny gust, ale z drugiej strony bardzo różne spojrzenie na fotografię. Uwielbiamy podróżować. Ciężko usiedzieć w miejscu skoro świat, który nas otacza jest tak piękny. Lubimy cieszyć się życiem i czerpać z każdej pięknej chwili jak najwięcej.
fotografia ślubna Białystok

Scroll Up